Indul a Scratch Verseny 2008! [frissítve]

workaholic
2017. augusztus 28. 14:45
workaholic
Vásároljon magyar bejegyzett és hamis útlevél, jogosítvány, személyi igazolvány ((docconsultancy99@gmail.com))

Helló barát / testvére

Kap egy második esélyt az életben az új identitás ((docconsultancy99@gmail.com))
Adatainak védelme, építsenek új hitel történelem, by-pass bűnügyi átvilágítások,
vegye vissza a szabadságát. Mi egy egyedi gyártók Hiteles Nagy
Minőség hamis és a valódi eredeti adatbázis regisztrált polgárság
Beleértve a dokumentumokat hamis pénzt, hamis pénzt. Mi az ajánlat csak
Eredeti jó minőségű évfolyamon hamis valamint adatbázis regisztrált
valódi eredeti útlevél, a járművezetők engedélyek, személyi igazolványok, bélyegek,
Vízum, Iskola Diplomaták, hamis pénzt, és más a
Számos országban, mint például: USA, Ausztrália, Belgium, Brazília, Kanada,
Italia, Finnország, Franciaország, Németország, Izrael, Mexikó, Hollandia, Dél-
Afrika, Spanyolország, Nagy-Britannia, Japán, Kína és ........ Ez a lista nem teljes!
Csapatunk több éves tapasztalattal magas minőségű hiteles
évfolyamon hamis útlevelek, igazi valódi adatbázis regisztrált útlevelek,
adatbázis polgárság dokumentumok, egyéb személyazonossági okmányok. Az általunk használt magas
színvonalú eszközök és anyagok előállításához hamisított dokumentumok
regisztrált a bennfentesek dolgoznak a különböző útlevél szervek.
Vagyunk egyedülálló gyártó minőségi dokumentumok
és adatbázis állampolgárságot dokumentumokat. Mi az ajánlat csak az eredeti és / vagy hamis adatbázis regisztrált minőségi útlevelek, jogosítványok, igazolványok,
bélyegek, Visa, iskola Diplomes és más számos
országban és több mint 25 millió a dokumentum keringő körül
világban.

-Mi kínálnak Jogos SERVICE:

Kínálunk szolgáltatást, hogy segítsen, hogy megfeleljen a céljait, mi segítünk Önnek:
• Első igazi kormány által kibocsátott valamely más identitás,
• Egy új társadalombiztosítási számot (ellenőrizhető a SSA)
• ellenőrzi és a megtakarítási számlákat az új azonosítót,
• Hitelkártya
• Költözés
• biometrikus útlevelek
• Építési és beszerzése azonosító okmányok,
• Tisztítás bűnügyi nyilvántartások
• A saját Nevada Corporation
• Egyéni és offshore banki és még sok más!
• Hamis pénz, hamis pénz, hamis dollár, kiváló minőségű hamis pénz eladása.
• Coaching elérhető szolgáltatások

érintkezés

E-mail ................................. (docconsultancy99@gmail.com)

USA / Kanada szöveget, vagy hívjon bennünket @ .................. + 1 (704) 313-8416

Skype ................................. doc.consultancy2

Bármikor mindig a legjobb időt, hogy lépjen kapcsolatba velünk.

Kapcsolataink közé ex magánnyomozók, konzulátusok, magas rangú
kormány personnels és tapasztalt tapasztalt szakemberek, mi szilárd
kapcsolatokat magasabb személyi állomány minden területén az identitás és a
útlevél változás szintézis országok, akik kapcsolódnak az útlevél
hivatal minden szintézis országok, valamint a segítségével a
kapcsolatok minden ügyfelünk igényes bármilyen dokumentumot vagy állampolgársága
útlevél bármely ország 100% biztos, valamint a garantált
részesülő nagyon jó minőségű valódi eredeti regisztrált dokumentumokat tett is
Soha nem lehet azonosítani a hamis !! Még szakértelmet egyéni hivatalos vagy
gép valaha diktálni a dokumentum hamis, mert a dokumentum nem
differentFrom Valódi kormány ki! Mivel ez a vízjel, hologram és egyéb biztonsági elemek is a helyén van.
Minden valódi eredeti adatbázis regisztrált állampolgárságot dokumentumokat
A személyes adatok nyilvántartásba az adatbázis rendszer és a 100% -os gép
olvasható. Nyugodtan, hogy a kiegészítő részletes információk
szolgáltatásainkat. Őszintén remélem, hogy megtalálja a módját, hogy együtt van. ha
bármely szintézis termékek érdeklik, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk. mi
Önnek mi a legjobb ár alapján kapta a részletes vizsgálatot.

érintkezés

E-mail ................................. (docconsultancy99@gmail.com)

Skype ................................. doc.consultancy2

Bármikor mindig a legjobb időt, hogy lépjen kapcsolatba velünk.

blumle (Scratch Magyarország csapat)
2008. július 09. 09:06
blumle
Kedves Szandi, nagyon szépen köszönjük!

Szandi97
2008. július 07. 15:40
Szandi97
Nagyon jók lettek a projektek.

blumle (Scratch Magyarország csapat)
2008. június 14. 17:09
blumle
Kedves Laura, nem sokára biztosat tudunk majd mondani a versennyel kapcsolatban! Addig kérlek, figyeld a híreinket!

Laura
2008. június 10. 22:07
Laura
Sziasztok! Azt hallotam,hogy lesz valamilyen nyári verseny is... Ez komoly? Mert nagyon megtetszett a dolog és szívesen csinálnék még játékot.

bernatp (Scratch Magyarország csapat)
2008. március 18. 10:42
bernatp
Érkeztek már egyszerűbb, és bonyolultabb játékok is. Nem elsősorban a játékok bonyolultságát értékeljük, hanem például hogy mennyire ötletesek, mennyire szépen megrajzoltak. Bátran küldd el játékodat Te is!

wallisz
2008. március 17. 19:00
wallisz
Nagyon bonyolult játékokta küldtek be eddig a többiek?

riata (Scratch Magyarország csapat)
2008. március 14. 15:25
riata
Szia benny! Nem csak egyet, hanem az összes beküldött programodat értékeljük. A versenyben viszont csak egy játékkal veszel részt, amivel a legtöbb pontot érted el.

benny
2008. március 13. 22:35
benny
Mért csak egy programot fogtok értékelni??

bmarcell (Scratch Magyarország csapat)
2008. március 01. 14:56
bmarcell
A versennyel kapcsolatos kérdéseiteket akár itt is feltehetitek!