Játékkészítő verseny - végeredmény
2009. december 18. 16:02 - bmarcell

A 2009-es Scratch Játékkészítő versenyt két korcsoportban hirdettük meg. Köszönjük a résztvevőknek a beküldött munkákat. Ezúttal is színvonalas, szórakoztató projektek kerültek terítékre. Nehéz volt a zsűri dolga, de mint mindig, ezúttal is kategóriánként csak egy győztes lehetett.

Íme tehát az eredmények:

Az 5-8. osztályosoknál Bohus Marcell, 6. osztályos tanuló nyert a budapesti Losonci Téri Általános Iskola tanulója a "Magyarország" című projekttel.

A 9-13. osztályosoknál Márton Csaba, 11. osztályos tanuló győzött a szolnoki Dr. Hegedűs T. András Alapítványi Szakiskola, Középiskola, Általános Iskola és Kollégium tanulója "SystemError csapat" című labirintusos játékával.

A győztesek az NJSZT Közoktatási Szakosztálya által felajánlott nyereményt postán kapják meg.