Offline szerkesztő
2014. június 03. 10:18 - bernatp

A Scratch 2.0 offline szerkesztője internetkapcsolat nélkül is használható, és az online szerkesztő legtöbb funkcióját tartalmazza. Az offline változat letölthető a http://scratch.mit.edu/scratch2download/ címről.

2017. szeptember 07. 22:38

kalamajka
2017. július 23. 18:56
kalamajka
szia

Knuckles
2017. június 22. 19:16
Knuckles
hello

Walkerix11
2016. december 15. 08:17
Walkerix11
menci

scrashdoma
2016. november 24. 19:38
scrashdoma
nagyon

szg0000
2016. november 23. 22:09
szg0000
Linux (32 bit) ? 64 bites változat kéne.
Valamilyen QT alapú GUI kéne.

BanszkySzabolcs
2016. október 18. 14:03
BanszkySzabolcs
FASZABIT VALAKI?