Kijött az 1.2-es béta
2007. október 26. 20:48 - bmarcell

2017. szeptember 07. 22:38

bmarcell (Scratch Magyarország csapat)
2007. november 29. 10:21
bmarcell
Igen, ez egy fejlesztés alatt álló projekt, de egyelőre sajnos nincs belőle működő, publikus változat. Személy szerint engem a NetScratch is érdekelne, amivel hálózatos Scratch-alkalmazásokat lehetne készíteni. És persze jó lenne, ha a Scratch végre Linuxon is futna - elvileg ezen is dolgoznak. Tehát van bőven mit tenniük!:)

szalmaroland
2007. november 28. 09:08
szalmaroland
Én valahol megtaláltam egy eldugott hírt arról, hogy készül a scratch mobiltelefonos változata. - Na, az érdekelne.br
Vagy lesz/van valami mód a scratch projektjeim mobil jáva alkalmazássá tételére? - Szívesen osztanám a projektjeimet mobil jáva "jar" fájlként